| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 25.5% |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 25.5% |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 21.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 10.24 |
| Διαφανής (%) | 18.5 |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Δύναμη | 325W |
|---|---|
| Διάσταση | 1600mm*1036mm*5mm |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 68 που εκτιμάται |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι |
| Τύπος κυττάρων | Μονο κύτταρα |
| Δύναμη | 230W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Δύναμη | 230W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Πρότυπο | Rxjj-MDM270 ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Τύπος | Πολυκρυσταλλική ενότητα |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP68 εκτιμημένος |
| Δύναμη | 495w |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.8% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Όνομα | Ηλιακή ενότητα PV |
|---|---|
| COem | Υποστήριξη |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Θερμοκρασία | Όρος δοκιμής: irradiance= (1+0.1BiFi) 1000W/㎡, περιβαλλοντικό temperature=25℃, AM=1.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Δύναμη | 380W |
|---|---|
| Διάσταση | 1974*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 19.40% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Ηλιακά πλαίσια τύπων Ν |