| Όνομα προϊόντων | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Όνομα προϊόντων | Πολυκρυσταλλική τοποθετημένη σε στρώματα πυρίτιο ενότητα γυαλιού |
|---|---|
| Αποδοτικότητα ηc ενότητας (%) | 13.6 |
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 210 |
| Ανοχή δύναμης (%) | ±5 |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 24.78 |
| Πρότυπο | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων, φορητά τοποθετημένα στέγη ηλιακά πλαίσια ενότητας PV για τ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Πολυκρυσταλλικό ηλιακό πλαίσιο |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Αποδοτικός (%) | 16.5 |
| Διάσταση ενότητας (L*W*H) (χιλ.) | 2015*996*35 |
| Υλικό | Monocrystalline πυρίτιο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP67/68 που εκτιμάται |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού, Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο, διπλές ενότητες γυαλιού PV, διαφανές η |
| Πλαίσιο | Κράμα αργιλίου |
| Δύναμη | 320w |
|---|---|
| Διάσταση | 1600mm*1036mm*5mm |
| Κιβώτιο συνδέσεων | ≥ IP67 |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι, θερμοκήπιο, στέγες |
| Τύπος κυττάρων | Μονο κύτταρα |
| Ισχύς φορτίου (w) | 50kw, ηλιακό σύστημα δικτύου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπίτι,Εμπορική,Βιομηχανική,Οικιστική/Εμπορική,Οικιστική |
| Χρόνος εργασίας (h) | 24 ώρες |
| Τάση εξόδου (v) | 110/120/220/230V |
| Ηλιακή ενέργεια (w) | 10KW, ηλιακό σύστημα δικτύου 5000 w |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 21.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 10.24 |
| Διαφανής (%) | 22% |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 21.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 10.24 |
| Διαφανής (%) | 22 |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 25.5 |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 21.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 10.24 |
| Διαφανής (%) | 22 |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |