| Δύναμη | 500w |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.1% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 505W |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.3% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Όνομα προϊόντων | επιτροπές για το σπίτι συστημάτων ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Όνομα προϊόντων | επιτροπές για το σπίτι συστημάτων ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
|---|---|
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 68 που εκτιμάται |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21.29% |
| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
|---|---|
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 68 που εκτιμάται |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21.29% |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 10kw, στο ηλιακό σύστημα 10000w πλέγματος |
| Αναστροφέας | Μπλε-10KT |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 10kw, στο ηλιακό σύστημα 10000w πλέγματος |
| Αναστροφέας | Μπλε-10KT |
| Ενότητα αριθ. | 550w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 60kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 60000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 60kw, στο ηλιακό σύστημα 60000w πλέγματος |
| Τύπος | Στο πλέγμα, σύστημα δεσμών πλέγματος, σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλιακών πλαισίων |
| Ενότητα αριθ. | 550w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 60kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 60000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 60kw, στο ηλιακό σύστημα 60000w πλέγματος |
| Τύπος | Στο πλέγμα, σύστημα δεσμών πλέγματος, σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλιακών πλαισίων |