| Δύναμη | 330W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.90% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Πολυκρυσταλλική ενότητα PV |
| Δύναμη | 275w |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.7% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Δύναμη | 50W |
|---|---|
| Διάσταση | 541*670*35mm |
| Κύτταρα | 36cells |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
| Δύναμη | 100w 200w 550w |
|---|---|
| Βάρος ενότητας (κλ) | 27KG |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40-85℃ |
| Πιστοποίηση | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Rooftype | Μοντάρισμα στεγών κασσίτερου |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Εύκολη εγκατάσταση και διευθετήσιμο σχέδιο |
| Προδιαγραφές | κανονικός και δεχτείτε προσαρμόζει |
| Υπηρεσία cOem | Αποδεκτός |
| Όνομα | Προσαρμοσμένο σχεδίου αγοράς παγκόσμιο τοποθετώντας σύστημα στεγών ηλιακού πλαισίου επίπεδο |
| Δύναμη | 525W |
|---|---|
| Διάσταση | 2279*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.3% |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Δύναμη | 530W |
|---|---|
| Διάσταση | 2279*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.5% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 550W |
|---|---|
| Διάσταση | 2279*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.3% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 405W |
|---|---|
| Διάσταση | 1722*1134*30mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.8% |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Δύναμη | 415W |
|---|---|
| Διάσταση | 1722*1134*30mm |
| Ανοχή δύναμης | 0~+4.99% |
| Αποδοτικότητα | 21.3% |
| Πλαίσιο | Ασήμι/ο Μαύρος κράμα αλουμινίου |