| Δύναμη | 100W 150W 200W 300W 400W 500W |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Rixin |
| Πιστοποιημένος | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Όνομα προϊόντων | Ενότητα BIPV |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι |
|---|---|
| Διαφανής | 5%-45% |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Εφαρμογή | Χτίζοντας τοίχος στεγών ή κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 32% |
| Αριθμός κυττάρων | 48 (6*8) PC |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Κτήριο, πρόσοψη, τοίχος κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένες ποσότητες |
| Υλικό | Μονο ή πολυ κύτταρα |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Ονομα | 2MW σύστημα ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Ηλιακά πάνελ | 400w 550w |
| Ηλιακό κύτταρο | Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο |
| χαρακτηριστικό | εύκολη εγκατάσταση, υψηλή αποδοτικότητα |
| Ηλιακός αναστροφέας | Ναί |
| Πλεονεκτήματα | Ποιότητα-σίγουρος Φιλικός προς το περιβάλλον Ανθεκτικός. |
|---|---|
| Γωνία ενότητας | 10-60 βαθμοί |
| Χρώμα | Alluminum, ασήμι ή φύση |
| Εφαρμογές | Εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, αγρόκτημα |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Δύναμη | 325W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα ενότητας | 19.80% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Χρώμα εμφάνισης | Μαύρος |
| Όνομα | φωτοβολταϊκές ενότητες |
|---|---|
| συνήθεια | 100W στην ενότητα 400w Bipv |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Όνομα | Ειδικός-διαμορφωμένες φωτοβολταϊκές ενότητες |
|---|---|
| συνήθεια | 100W στην ενότητα 400w Bipv |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη και θερμική μόνωση |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
|---|---|
| Τύπος | Ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP68 εκτιμημένος |