| Τύπος κυττάρων | Μονο ή πολυ κύτταρα |
|---|---|
| Δύναμη | Προσαρμοσμένη δύναμη σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Αριθμός κυττάρων | σύμφωνα με το σχέδιο |
| Κατασκευή | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
|---|---|
| Δύναμη | Προσαρμοσμένη δύναμη |
| Αριθμός κυττάρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Δύναμη | 200W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Υλικό | Πολυ κύτταρα |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1690mm*998mm*30mm |
| Διαφανής | 16.6% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Υλικό | Πολυ κύτταρα |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 21.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 10.24 |
| Διαφανής (%) | 22% |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 28.5 |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Όνομα προϊόντων | Μονο ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP65 αδιάβροχος |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου/ο Μαύρος |
| Δύναμη | 390w |
|---|---|
| Διάσταση | 1974*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 19.90% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Αριθμός κυττάρων | 72pcs |
| Δύναμη | 540W |
|---|---|
| Διάσταση | 2285*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.83% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 25.5% |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |