| Όνομα προϊόντων | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Όνομα προϊόντων | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Τύπος | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων, φορητά τοποθετημένα στέγη ηλιακά πλαίσια ενότητας PV για τ |
|---|---|
| Όνομα | 340W πολυ κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 17 |
| Διάσταση ενότητας (L*W*H) (χιλ.) | 2015*996*35 |
| Πρότυπο | Ενότητα BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Κύτταρα αριθ. | 158.75mm 20pcs (5*4) |
| Εφαρμογή | Στέγη, τοίχος κουρτινών, θερμοκήπιο |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι |
|---|---|
| Διαφανής | 5%-45% |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Εφαρμογή | Χτίζοντας τοίχος στεγών ή κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 5-45% |
| Αριθμός κυττάρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε την υπηρεσία cOem |
| Δύναμη | 100-500W |
| Κύτταρα | Μονο κύτταρα ή πολυ κύτταρα |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένες ποσότητες |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Μέγιστη δύναμη | 100W-400W |
| Υλικό | Μονο κρυστάλλινο πυρίτιο |
|---|---|
| Τύπος | Οικοδόμηση ενσωματωμένο Photovaltic |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 158.75*158.75mm κύτταρο βαθμού |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι, θερμοκήπιο, στέγες |
|---|---|
| Διαφανής | 5%-45% |
| Αριθμός κυττάρων | μπορέστε να είστε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |