| Δύναμη | 230W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Δύναμη | 80W |
|---|---|
| Διάσταση | 1300mm*1100mm*7.8mm |
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης WP (ψ) | 80Wp |
| Βάρος ενότητας (κλ) | 27KG |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40-85℃ |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
|---|---|
| συνήθεια | 100W στην ηλιακή ενότητα 600w |
| Τύπος | Ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Όνομα | Ειδικός-διαμορφωμένες φωτοβολταϊκές ενότητες |
|---|---|
| συνήθεια | BIPV/custom επιτροπές από 5W σε 500W |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom |
| Πλαίσιο | Κανένα πλαίσιο |
| Τύπος | Ενότητα BIPV |
|---|---|
| συνήθεια | Περιλαίμιο, μέγεθος, δύναμη |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Καλώδιο | 4m㎡/300mm |
| Διάσταση (χιλ.) | συνήθεια |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 160W |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 320W |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων |
| Ηλιακό κύτταρο | Μονο κρυστάλλινος |
| Αριθμός κυττάρων | 48pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |
| Όνομα | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
|---|---|
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
| Όνομα | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
|---|---|
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Εφαρμογή | Κτήριο |