| Υλικό | Μονο κρυστάλλινο πυρίτιο |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Μέγιστη δύναμη | 350W για το ηλιακό πλαίσιο bipv |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Υλικό | Μονο & πολυ |
|---|---|
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη | 350W για το ηλιακό πλαίσιο bipv |
| Τύπος | Διπρόσωπο μονο ηλιακό πλαίσιο PERC |
| Εφαρμογή | Κτήρια, φράκτες, θερμοκήπιο |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
|---|---|
| Υλικό | Πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
|---|---|
| Υλικό | Πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Δύναμη | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Διαφανής | 40% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Διάσταση | TBA |
| Υλικό | Monocrystalline |
| Μέγιστη δύναμη | 350W για το ηλιακό πλαίσιο bipv |
|---|---|
| Διαφανής | 5% - 50% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Διάσταση | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Υλικό | Monocrystalline και πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Εφαρμογή | Εγχώριο εμπορικό ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Εφαρμογή | Εγχώριο εμπορικό ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |