| Όνομα | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
|---|---|
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλό Efficiencys |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Εφαρμογή | Χτίζοντας τοίχος στεγών ή κουρτινών |
|---|---|
| Αριθμός κυττάρων | 30 PC |
| Υλικό | Μονο |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού BIPV |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
|---|---|
| Τύπος | Πολυκρυσταλλική ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP68 εκτιμημένος |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκά ηλιακά πλαίσια |
| Αριθμός κυττάρων | 48pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |
| Καλώδιο | 900mm |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων |
| Ηλιακό κύτταρο | Μονο κρυστάλλινος |
| Αριθμός κυττάρων | 48pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων |
| Ηλιακό κύτταρο | Μονο κρυστάλλινος |
| Αριθμός κυττάρων | 60pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |
| Πρότυπο | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Όνομα | Ελαφριά ηλιακή στέγη ραφιών BIPV ηλιακού πλαισίου χάλυβα στη στέγη PV που τοποθετεί το σύστημα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής αντοχής ελαφρύς χάλυβας |
| Πλεονεκτήματα | Ισχυρή Load-carrying ικανότητα |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Όνομα προϊόντων | Ενότητα BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Κύτταρα αριθ. | 158.75mm 20pcs (5*4) |