| Υλικό | Μονο & πολυ |
|---|---|
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Τύπος | Διπρόσωπο μονο ηλιακό πλαίσιο PERC |
| Εφαρμογή | Κτήρια, φράκτες, θερμοκήπιο |
| Εφαρμογή | Στέγη, τοίχος κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλή αποδοτικότητα |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
|---|---|
| Ηλιακό κύτταρο | 158.75/166/182 κύτταρα |
| Εξουσιοδότηση | 30 έτη |
| Αριθμός κυττάρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Διαφανής | 10%-40% |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλό Efficiencys |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Εφαρμογή | Κτήριο, πρόσοψη, τοίχος κουρτινών, στέγη |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένες ποσότητες |
| Υλικό | Μονο ή πολυ κύτταρα |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Εφαρμογή | Στέγη, τοίχος κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
|---|---|
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Εξουσιοδότηση | 30 έτη |
| Αριθμός κυττάρων | 54 (6*9) PC |
| Διαφανής | 23% |
| Εγγύηση | 25 έτη |
|---|---|
| Τύπος | Ηλιακό σύστημα carport |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό σύστημα χρέωσης αυτοκινήτων |
| Εφαρμογή | ηλιακό σύστημα, γεννήτρια δύναμης. |
| Πρότυπα υποδοχών | EU/AU/UK/US |
| Δύναμη | 200W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Υλικό | Πολυ κύτταρα ή μονο κύτταρα |