| Δύναμη | 405W |
|---|---|
| Διάσταση | 1722*1134*30mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.8% |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Δύναμη | 125W |
|---|---|
| Διάσταση | 1210*670*35mm |
| Αριθμός κυττάρων | 36 (4X9) κύτταρα |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Βάρος | 8.92kgs |
| Δύναμη | 20kw |
|---|---|
| Τύπος πλέγματος | -πλέγμα ή από-πλέγμα |
| Θέση εγκατάστασης | έδαφος, στέγη, κενές θέσεις κ.λπ. |
| Αναστροφέας | Αναστροφέας Huawei 10KW |
| Χρόνος εργασίας | 24 ώρες |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 28.5 |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Δύναμη | 10kw |
|---|---|
| Τρόπος πλέγματος | -πλέγμα ή από-πλέγμα |
| Θέση εγκατάστασης | έδαφος, στέγη, κενές θέσεις κ.λπ. |
| Αναστροφέας | Αναστροφέας Huawei 10KW |
| Χρόνος εργασίας | 24 ώρες |
| Όνομα | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
|---|---|
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
| Όνομα | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
|---|---|
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
| Δύναμη | 100W 150W 200W 300W 400W 500W |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Rixin |
| Πιστοποιημένος | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Όνομα προϊόντων | Ενότητα BIPV |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Εφαρμογή | Χτίζοντας τοίχος στεγών ή κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 5-45% |
| Αριθμός κυττάρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε την υπηρεσία cOem |
| Δύναμη | 100-500W |
| Όνομα προϊόντων | Μονο ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP65 αδιάβροχος |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου/ο Μαύρος |