| Υλικό | Μονο κρυστάλλινο πυρίτιο |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Μέγιστη δύναμη | 350W για το ηλιακό πλαίσιο bipv |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Υλικό | Μονο & πολυ |
|---|---|
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη | 350W για το ηλιακό πλαίσιο bipv |
| Τύπος | Διπρόσωπο μονο ηλιακό πλαίσιο PERC |
| Εφαρμογή | Κτήρια, φράκτες, θερμοκήπιο |
| Δύναμη | 100W 105W |
|---|---|
| Τρόπος πλέγματος | Ηλιακό σύστημα -πλέγματος |
| Θέση εγκατάστασης | Εμπορικός, σπίτι, ηλιακό εγχώριο σύστημα, ηλιακός φωτεινός σηματοδότης ηλιακών συστημάτων, σύστημα η |
| Εμπορικό σήμα | Rixin |
| Μπαταρία | 12V 250Ah*2 |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι |
|---|---|
| Διαφανής | 5%-45% |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Δύναμη | 100W 105W |
|---|---|
| Τρόπος πλέγματος | ηλιακό σύστημα -πλέγματος |
| Θέση εγκατάστασης | Εμπορικός, σπίτι, ηλιακό εγχώριο σύστημα, ηλιακός φωτεινός σηματοδότης ηλιακών συστημάτων, σύστημα η |
| Εμπορικό σήμα | Rixin |
| Μπαταρία | 12V 250Ah*2 |
| Όνομα προϊόντων | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Πρότυπο | Ενότητα BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Κύτταρα αριθ. | 158.75mm 20pcs (5*4) |
| Όνομα προϊόντων | Ενότητα BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Κύτταρα αριθ. | 158.75mm 20pcs (5*4) |
| Δύναμη | 200W 215W |
|---|---|
| Τρόπος πλέγματος | Ηλιακό σύστημα -πλέγματος |
| Πιστοποιημένος | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Διαφανής (%) | 22% |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Ύψος | 2.5m~4m |
|---|---|
| Κατεύθυνση | Οριζόντιος/κατακόρυφος |
| Δύναμη (κάθε χώρος στάθμευσης) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| θέση χρέωσης | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 16A/32A Συνεχές ρεύμα 0~750V |
| Υλικό | Γαλβανισμένη επιτροπή Steel+solar |