| Δύναμη | 5KW 10KW 20KW 30KW |
|---|---|
| Τρόπος πλέγματος | Στο σύστημα πλέγματος |
| Θέση εγκατάστασης | έδαφος, στέγη, κενές θέσεις κ.λπ. |
| Όνομα | στο ηλιακό σύστημα πλέγματος |
| Προδιαγραφή | συνήθεια |
| Δύναμη | 460W |
|---|---|
| Διάσταση | 1909*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.1% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
|---|---|
| Ηλιακό κύτταρο | 158.75/166/182 κύτταρα |
| Εξουσιοδότηση | 30 έτη |
| Αριθμός κυττάρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Διαφανής | 10%-40% |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1690mm*998mm*30mm |
| Διαφανής | 16.6% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Υλικό | Πολυ κύτταρα |
| Δύναμη | MW+ |
|---|---|
| Τρόπος πλέγματος | -πλέγμα |
| Θέση εγκατάστασης | έδαφος, κενές θέσεις |
| Ηλιακό πλαίσιο | πολυκρυσταλλικό πλαισιωμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτια/ξύλινες περιπτώσεις |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλό Efficiencys |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Υλικό | Μονο & πολυ |
|---|---|
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Τύπος | Διπρόσωπο μονο ηλιακό πλαίσιο PERC |
| Εφαρμογή | Κτήρια, φράκτες, θερμοκήπιο |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλή αποδοτικότητα |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλό Efficiencys |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι, θερμοκήπιο, στέγες |
|---|---|
| Διαφανής | 5%-45% |
| Αριθμός κυττάρων | μπορέστε να είστε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |