| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Απλή και οικονομικώς αποδοτική εγκατάσταση |
|---|---|
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κάθετος ή οριζόντιος |
| Περιοχή εγκατάστασης | Ανοικτή περιοχή, αγρόκτημα, έδαφος |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Απλή και οικονομικώς αποδοτική εγκατάσταση |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα | Εύκολη εγκατάσταση, ανταγωνιστικές τιμές |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE .IEC |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κάθετος ή οριζόντιος |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
|---|---|
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κάθετος ή οριζόντιος |
| Όνομα | Ηλιακό πλαίσιο |
| Εξουσιοδότηση | 30 χρονών |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.0% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Μακράς διαρκείας, ανθεκτικό, χαμηλότερο κόστος |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα | Μεγάλη δύναμη και ισχυρή αντοχή στις καιρικές συνθήκες |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κάθετος ή οριζόντιος |
| Χρώμα | Όλος ο Μαύρος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εμπορικός, κατοικημένος, αγρόκτημα, σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
| Πιστοποίηση | TUV/IEC/CE/CEC |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Κύτταρα υψηλής αποδοτικότητας PV |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Υλικό | μονο ή πολυ ηλιακό κύτταρο |
| Τύπος | Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο |
| Μέγιστη. εξουσία | 105W |
| δύναμη | 100W 150W 200W 250W 300W 550W |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -40-85℃ |
| Πιστοποίηση | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Υπηρεσία | Συνήθεια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Δύναμη | 30kw |
|---|---|
| Τύπος πλέγματος | -πλέγμα ή από-πλέγμα |
| Θέση εγκατάστασης | έδαφος, στέγη, κενές θέσεις κ.λπ. |
| Αναστροφέας | Αναστροφέας Huawei 10KW |
| Χρόνος εργασίας | 24 ώρες |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 21.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 10.24 |
| Διαφανής (%) | 22% |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |