| Πρότυπο | DBP410 |
|---|---|
| Τάση ανοικτών κυκλωμάτων (Voc/V) | 38.03 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21% |
| Μέγεθος κυττάρων (χιλ.) | 182*91 |
| Πάχος γυαλιού (χιλ.) | 3.2 |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 160W |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Δύναμη | 285W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.32% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | monocrystalline ηλιακή επιτροπή PV |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 10kw, στο ηλιακό σύστημα 10000w πλέγματος |
| Αναστροφέας | Μπλε-10KT |
| Ενότητα αριθ. | 550w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 60kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 60000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 60kw, στο ηλιακό σύστημα 60000w πλέγματος |
| Τύπος | Στο πλέγμα, σύστημα δεσμών πλέγματος, σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλιακών πλαισίων |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.0% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
| Rooftype | διπρόσωπα ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Εύκολη εγκατάσταση και διευθετήσιμο σχέδιο |
| Προδιαγραφές | κανονικός και δεχτείτε προσαρμόζει |
| Υπηρεσία cOem | Αποδεκτός |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Δύναμη | 550W |
|---|---|
| Διάσταση | 2285*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.22% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Όνομα | Διευθετήσιμο ηλιακό σύστημα στεγών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Εύκολη & Γρήγορη Εγκατάσταση |
| Εφαρμογή | Κατοικημένα/βιομηχανικά/εμπορικά συστήματα ηλιακής ενέργειας |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | 12um |
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Απλή και οικονομικώς αποδοτική εγκατάσταση |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κατακόρυφος, οριζόντια |
| Περιοχή εγκατάστασης | Ανοικτή περιοχή |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |