| Δύναμη | 550W |
|---|---|
| Διάσταση | 2279*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.3% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 530W |
|---|---|
| Διάσταση | 2279*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.5% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλό Efficiencys |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Δύναμη | 525W |
|---|---|
| Διάσταση | 2279*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.3% |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1684mm*992mm*5mm |
| Διαφανής | 16.8% |
| Εφαρμογή | Εγχώρια χρήση & βιομηχανία και χρήση εμπορίου |
| Υλικό | Πολυ κύτταρα |
| Όνομα | Ηλιακή ενότητα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής αντοχής ανθεκτικός ελαφρύς χάλυβας Corrision |
| Πλεονεκτήματα | Ισχυρή Load-carrying ικανότητα |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Δύναμη | 550W |
|---|---|
| Διάσταση | 2285*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.22% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Όνομα | Ειδικός-διαμορφωμένες φωτοβολταϊκές ενότητες |
|---|---|
| συνήθεια | BIPV/custom επιτροπές από 5W σε 500W |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom |
| Πλαίσιο | Κανένα πλαίσιο |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 210w |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Απλή και οικονομικώς αποδοτική εγκατάσταση |
|---|---|
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κάθετος ή οριζόντιος |
| Περιοχή εγκατάστασης | Ανοικτή περιοχή, αγρόκτημα, έδαφος |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Κίνα |