| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 10kw, στο ηλιακό σύστημα 10000w πλέγματος |
| Τύπος | Στο πλέγμα, σύστημα δεσμών πλέγματος, σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλιακών πλαισίων |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Τύπος | Στο πλέγμα, σύστημα δεσμών πλέγματος, σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλιακών πλαισίων |
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Μονο κύτταρα μισό-περικοπών 108 PC |
| Δύναμη | 320w |
|---|---|
| Διάσταση | 1600mm*1036mm*5mm |
| Κιβώτιο συνδέσεων | ≥ IP67 |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι, θερμοκήπιο, στέγες |
| Τύπος κυττάρων | Μονο κύτταρα |
| Πλεονεκτήματα | Ποιότητα-σίγουρος Φιλικός προς το περιβάλλον Ανθεκτικός. |
|---|---|
| Γωνία ενότητας | 10-60 βαθμοί |
| Χρώμα | Alluminum, ασήμι ή φύση |
| Εφαρμογές | Εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, αγρόκτημα |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Όνομα | 540w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 540v |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.09 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 12.83 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 20.83 |
| Δύναμη | 495w |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.8% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 500w |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.1% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 505W |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.3% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
|---|---|
| Τύπος | Τυποποιημένο ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πιάτο |
| Καλώδιο | καλώδιο 4M 900mm PV |
| Εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικό, βιομηχανικό, ηλιακό εγχώριο σύστημα, ηλιακό σύστημα ή ηλιακό εσώρουχο |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP67 εκτιμημένος |
| Υλικό | ΜΟΝΟ ηλιακό κύτταρο |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών | 30 έτη |
| Χρώμα | Alluminum, ασήμι ή φύση |
| Τοποθετώντας γωνία | Παράλληλος στη στέγη |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |