| Μπροστινή δύναμη | 295W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Μπροστινή αποδοτικότητα | 17.9% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Μπροστινή δύναμη | 300W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Μπροστινή αποδοτικότητα | 18.2% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 345W |
|---|---|
| Διάσταση | 1956*992*40mm |
| Αποδοτικότητα | 17.67% |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 25pcs/carton, 22cartons/40HQ, 550pcs/40HQ |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1650*992*35mm |
| Αποδοτικότητα | 17.0% |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 26cartons/40HQ, 780pcs/40HQ |
| Δύναμη | 305W |
|---|---|
| Διάσταση | 1650*992*35mm |
| Αποδοτικότητα | 18.5% |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/pallet, 26pallets/40HQ, 780pcs/40HQ |
| Δύναμη | 285W |
|---|---|
| Διάσταση | 1650*992*35mm |
| Αποδοτικότητα | 17.32% |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 26cartons/40HQ, 780pcs/40HQ |
| Μπροστινή δύναμη | 360W |
|---|---|
| Διάσταση | 1974*992*6mm |
| Μπροστινή αποδοτικότητα | 18.4% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 230W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Δύναμη | 470W |
|---|---|
| Διάσταση | 1990mm*1360mm*31mm |
| Ρυθμίσεις κυττάρων | 2*96 (6*8*2) |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος ανεφοδιασμού | Υπηρεσία cOem |
| Όνομα | 72CELLS πολυκρυσταλλικό ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Αποδοτικός (%) | 17 |
| Καλώδιο | 4mm2 negetive300mm, positive300mm |
| Μέγιστη πίεση αέρα/μέγιστη πίεση χιονιού (PA) | 2400/5400 |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |