| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
|---|---|
| συνήθεια | 100W στην ηλιακή ενότητα 600w |
| Τύπος | Ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Πρότυπο | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων, φορητά τοποθετημένα στέγη ηλιακά πλαίσια ενότητας PV για τ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Πολυκρυσταλλικό ηλιακό πλαίσιο |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Αποδοτικός (%) | 16.5 |
| Διάσταση ενότητας (L*W*H) (χιλ.) | 2015*996*35 |
| Όνομα | Τοποθετημένη σε στρώματα ηλιακή ενότητα γυαλιού |
|---|---|
| Αποδοτικότητα ηc ενότητας (%) | 13.6 |
| Ανοχή δύναμης (%) | ±5 |
| συνήθεια | BIPV/custom επιτροπές από 5W σε 600W |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα |
| Υλικό | Monocrystalline πυρίτιο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP67/68 που εκτιμάται |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού, Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο, διπλές ενότητες γυαλιού PV, διαφανές η |
| Πλαίσιο | Κράμα αργιλίου |
| Όνομα | Ηλιακό σύστημα στεγών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Εύκολη & Γρήγορη Εγκατάσταση |
| Εφαρμογή | Ηλιακό πλαίσιο Installatione Acceptabl PV |
| Πιστοποιητικό | TUV/CE |
| Γωνία εγκατάστασης | Προσαρμοσμένος |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
|---|---|
| Τύπος | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων, φορητά τοποθετημένα στέγη ηλιακά πλαίσια ενότητας PV για τ |
| Όνομα | 340W πολυ κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 17 |
| Τύπος δομών | Στέγη |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οικογένεια |
| Προδιαγραφές | κανονικός και δεχτείτε προσαρμόζει |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Εύκολη & Γρήγορη Εγκατάσταση |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Πάχος | Με βάση τις απαιτήσεις σας |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα Alluminum |
| Προδιαγραφές | Σύμφωνα με τα απαραίτητα μεγέθη σας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Εύκολη & Γρήγορη Εγκατάσταση |
| Υπηρεσία Μηχανικού | αποδεκτός |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κατακόρυφος, οριζόντια |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εμπορικός, κατοικημένος, αγρόκτημα, σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Δύναμη | 100KW |
| Τύπος | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων, φορητά τοποθετημένα στέγη ηλιακά πλαίσια ενότητας PV για τ |
|---|---|
| Όνομα | 340W πολυ κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 17 |
| Διάσταση ενότητας (L*W*H) (χιλ.) | 2015*996*35 |