| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.0% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλό Efficiencys |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Όνομα προϊόντων | Μονο ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP65 αδιάβροχος |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου/ο Μαύρος |
| Όνομα | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
|---|---|
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι |
|---|---|
| Διαφανής | 5%-45% |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι |
|---|---|
| Διαφανής | 5%-45% |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Πάχος | Με βάση τις απαιτήσεις σας |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα Alluminum |
| Προδιαγραφές | Σύμφωνα με τα απαραίτητα μεγέθη σας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Εύκολη & Γρήγορη Εγκατάσταση |
| Υπηρεσία Μηχανικού | αποδεκτός |
| Ύψος | 2.5m~4m |
|---|---|
| Κατεύθυνση | Οριζόντιος/κατακόρυφος |
| Δύναμη (κάθε χώρος στάθμευσης) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| θέση χρέωσης | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 16A/32A Συνεχές ρεύμα 0~750V |
| Υλικό | Γαλβανισμένη επιτροπή Steel+solar |
| Δύναμη | 340W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.40% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 285W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.3% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |