| Δύναμη | 50W |
|---|---|
| Διάσταση | 541*670*35mm |
| Κύτταρα | 36cells |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Απλή και οικονομικώς αποδοτική εγκατάσταση |
|---|---|
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κάθετος ή οριζόντιος |
| Περιοχή εγκατάστασης | Ανοικτή περιοχή, αγρόκτημα, έδαφος |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Κίνα |
| Τύπος ενότητας | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικό, βιομηχανικό, ηλιακό εγχώριο σύστημα, ηλιακό σύστημα ή ηλιακό εσώρουχο |
| Αποδοτικότητα | 21.22% |
| Πάχος γυαλιού (χιλ.) | 2.0mm |
| Βάρος ενότητας (κλ) | 32.1kg |
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Απλή και οικονομικώς αποδοτική εγκατάσταση |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κατακόρυφος, οριζόντια |
| Περιοχή εγκατάστασης | Ανοικτή περιοχή |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Δύναμη | 325W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.65% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 320w |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.4% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 320w |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.4% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.1% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 270W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.42% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 270W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.42% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |