| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων |
| Ηλιακό κύτταρο | Μονο κρυστάλλινος |
| Αριθμός κυττάρων | 48pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |
| Ισχύς φορτίου (w) | 50kw, ηλιακό σύστημα δικτύου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπίτι,Εμπορική,Βιομηχανική,Οικιστική/Εμπορική,Οικιστική |
| Χρόνος εργασίας (h) | 24 ώρες |
| Τάση εξόδου (v) | 110/120/220/230V |
| Ηλιακή ενέργεια (w) | 10KW, ηλιακό σύστημα δικτύου 5000 w |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκά ηλιακά πλαίσια |
| Αριθμός κυττάρων | 48pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |
| Καλώδιο | 900mm |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
|---|---|
| συνήθεια | 100W στην ηλιακή ενότητα 600w |
| Τύπος | Ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Όνομα | Διευθετήσιμος Πολωνός που βασανίζει το ηλιακό επίγειο τοποθετώντας σύστημα PV |
|---|---|
| Υλικό | Ελαφρύς χάλυβας αντι Corrision υψηλής ακρίβειας |
| Πλεονεκτήματα | Υψηλής αντοχής και ισχυρή Load-carrying ικανότητα |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.54 |
|---|---|
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21.3% |
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Μονο κύτταρα μισό-περικοπών 144 PC |
| Μέγεθος κυττάρων (χιλ.) | 182*91 μισό κύτταρο |
| Όνομα προϊόντων | μονο ηλιακή ενότητα |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
|---|---|
| Ηλιακό κύτταρο | 158.75/166/182 κύτταρα |
| Εξουσιοδότηση | 30 έτη |
| Αριθμός κυττάρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Διαφανής | 10%-40% |
| Εφαρμογή | Εγχώριο εμπορικό ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Κτήριο, πρόσοψη, τοίχος κουρτινών, στέγη |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένες ποσότητες |
| Υλικό | Μονο ή πολυ κύτταρα |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Όνομα | 540w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 540v |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.09 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 12.83 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 20.83 |