| Δύναμη | 270W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.42% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Rooftype | Ηλιακό σύστημα στεγών κασσίτερου |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Εύκολη εγκατάσταση και διευθετήσιμο σχέδιο |
| Προδιαγραφές | κανονικός και δεχτείτε προσαρμόζει |
| Υπηρεσία cOem | Αποδεκτός |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Δύναμη | 320w |
|---|---|
| Διάσταση | 1600mm*1036mm*5mm |
| Κιβώτιο συνδέσεων | ≥ IP67 |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι, θερμοκήπιο, στέγες |
| Τύπος κυττάρων | Μονο κύτταρα |
| Υλικό | Monocrystalline πυρίτιο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP67/68 που εκτιμάται |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού, Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο, διπλές ενότητες γυαλιού PV, διαφανές η |
| Πλαίσιο | Κράμα αργιλίου |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 160W |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 210w |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Δύναμη | 550W |
|---|---|
| Διάσταση | 2285*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.22% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 550W |
|---|---|
| Διάσταση | 2285*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.22% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κατακόρυφος, οριζόντια |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εμπορικός, κατοικημένος, αγρόκτημα, σταθμός παραγωγής ηλεκτρικού ρεύματος |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Δύναμη | 100KW |
| Δύναμη | 540W |
|---|---|
| Διάσταση | 2285*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.83% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |