| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 21.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 10.24 |
| Διαφανής (%) | 22% |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Όνομα προϊόντων | επιτροπές για το σπίτι συστημάτων ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Όνομα προϊόντων | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Όνομα | Ηλιακό σύστημα στεγών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Εύκολη & Γρήγορη Εγκατάσταση |
| Εφαρμογή | Ηλιακό πλαίσιο Installatione Acceptabl PV |
| Πιστοποιητικό | TUV/CE |
| Γωνία εγκατάστασης | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Χτίζοντας τοίχος στεγών ή κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 5-45% |
| Αριθμός κυττάρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε την υπηρεσία cOem |
| Δύναμη | 100-500W |
| Όνομα | Ηλιακή ενότητα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής αντοχής ανθεκτικός ελαφρύς χάλυβας Corrision |
| Πλεονεκτήματα | Ισχυρή Load-carrying ικανότητα |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Εφαρμογή | Χτίζοντας τοίχος στεγών ή κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 32% |
| Αριθμός κυττάρων | 48 (6*8) PC |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Δύναμη | 100W 105W |
|---|---|
| Τρόπος πλέγματος | Ηλιακό σύστημα -πλέγματος |
| Θέση εγκατάστασης | Εμπορικός, σπίτι, ηλιακό εγχώριο σύστημα, ηλιακός φωτεινός σηματοδότης ηλιακών συστημάτων, σύστημα η |
| Εμπορικό σήμα | Rixin |
| Μπαταρία | 12V 250Ah*2 |
| Πρότυπο | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Όνομα προϊόντων | Μονο ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP65 αδιάβροχος |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου/ο Μαύρος |