| Δύναμη | 275w |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.7% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 345W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.67% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 345W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.67% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 350W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.9% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Τύπος | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων, φορητά τοποθετημένα στέγη ηλιακά πλαίσια ενότητας PV για τ |
|---|---|
| Όνομα | 340W πολυ κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 17 |
| Διάσταση ενότητας (L*W*H) (χιλ.) | 2015*996*35 |
| Δύναμη | 390w |
|---|---|
| Διάσταση | 1974*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 19.90% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Αριθμός κυττάρων | 72pcs |
| Εφαρμογή | Κτήριο, πρόσοψη, τοίχος κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένες ποσότητες |
| Υλικό | Μονο ή πολυ κύτταρα |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 28.5 |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.0% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |