| Δύναμη | 350W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.9% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 345W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.67% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Μακράς διαρκείας, ανθεκτικό, χαμηλότερο κόστος |
|---|---|
| Πλεονεκτήματα | Μεγάλη δύναμη και ισχυρή αντοχή στις καιρικές συνθήκες |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κάθετος ή οριζόντιος |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1684mm*992mm*5mm |
| Διαφανής | 16.8% |
| Εφαρμογή | Εγχώρια χρήση & βιομηχανία και χρήση εμπορίου |
| Υλικό | Πολυ κύτταρα |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1690mm*998mm*30mm |
| Διαφανής | 16.6% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Υλικό | Πολυ κύτταρα |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 10kw, στο ηλιακό σύστημα 10000w πλέγματος |
| Τύπος | Στο πλέγμα, σύστημα δεσμών πλέγματος, σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλιακών πλαισίων |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Τύπος | Στο πλέγμα, σύστημα δεσμών πλέγματος, σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλιακών πλαισίων |
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Μονο κύτταρα μισό-περικοπών 108 PC |
| Όνομα | 72CELLS πολυκρυσταλλικό ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Αποδοτικός (%) | 17 |
| Καλώδιο | 4mm2 negetive300mm, positive300mm |
| Μέγιστη πίεση αέρα/μέγιστη πίεση χιονιού (PA) | 2400/5400 |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Πρότυπο | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων, φορητά τοποθετημένα στέγη ηλιακά πλαίσια ενότητας PV για τ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Πολυκρυσταλλικό ηλιακό πλαίσιο |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Αποδοτικός (%) | 16.5 |
| Διάσταση ενότητας (L*W*H) (χιλ.) | 2015*996*35 |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
|---|---|
| Τύπος | Τυποποιημένο ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πιάτο |
| Καλώδιο | καλώδιο 4M 900mm PV |
| Εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικό, βιομηχανικό, ηλιακό εγχώριο σύστημα, ηλιακό σύστημα ή ηλιακό εσώρουχο |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP67 εκτιμημένος |