| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού |
| Εφαρμογή | Εγχώριο εμπορικό ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Υλικό | μονο ή πολυ ηλιακό κύτταρο |
| Τύπος | Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο |
| Μέγιστη. εξουσία | 105W |
| Όνομα | 540w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 540v |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.09 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 12.83 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 20.83 |
| Πρότυπο | DBP410 |
|---|---|
| Τάση ανοικτών κυκλωμάτων (Voc/V) | 38.03 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21% |
| Μέγεθος κυττάρων (χιλ.) | 182*91 |
| Πάχος γυαλιού (χιλ.) | 3.2 |
| Όνομα προϊόντων | μονο ηλιακή ενότητα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου |
| Αριθμός κυττάρων | 144pcs |
| Τύπος | Τυποποιημένο ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πλαίσιο ενότητας |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Κύτταρα | Μονο κύτταρα ή πολυ κύτταρα |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένες ποσότητες |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Μέγιστη δύναμη | 100W-400W |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
|---|---|
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Εξουσιοδότηση | 30 έτη |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Διαφανής | 10%-40% |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |