| Όνομα | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
|---|---|
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 160W |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Όνομα | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
|---|---|
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 320W |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 270 W |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 210w |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Όνομα | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
|---|---|
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
| Τύπος | Ενότητα BIPV |
|---|---|
| συνήθεια | Περιλαίμιο, μέγεθος, δύναμη |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Καλώδιο | 4m㎡/300mm |
| Διάσταση (χιλ.) | συνήθεια |
| Υλικό | Μονο κρυστάλλινο πυρίτιο |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Μέγιστη δύναμη | 350W για το ηλιακό πλαίσιο bipv |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Υλικό | Μονο & πολυ |
|---|---|
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη | 350W για το ηλιακό πλαίσιο bipv |
| Τύπος | Διπρόσωπο μονο ηλιακό πλαίσιο PERC |
| Εφαρμογή | Κτήρια, φράκτες, θερμοκήπιο |