| Υλικό | Μονο κρυστάλλινο πυρίτιο |
|---|---|
| Τύπος | Οικοδόμηση ενσωματωμένο Photovaltic |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 158.75*158.75mm κύτταρο βαθμού |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Κύτταρα | Μονο κύτταρα ή πολυ κύτταρα |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένες ποσότητες |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Μέγιστη δύναμη | 100W-400W |
| Εφαρμογή | Υπόστεγο χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων |
|---|---|
| Διαφανής | 5-45% |
| Αριθμός κυττάρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου |
| Δύναμη | 100-500W |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
|---|---|
| Δύναμη | Προσαρμοσμένος |
| Αριθμός κυττάρων | 60 (6*10) PC |
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
|---|---|
| Δύναμη | Προσαρμοσμένος |
| Αριθμός κυττάρων | 60 (6*10) PC |
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Δύναμη | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Διαφανής | Υψηλό Tranparent |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | Monocrystalline |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
|---|---|
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι |
| Μπροστινή κάλυψη | Υψηλό χαμηλό μετριασμένο σίδηρος γυαλί μετάδοσης |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
|---|---|
| Ηλιακό κύτταρο | 158.75/166/182 κύτταρα |
| Εξουσιοδότηση | 30 έτη |
| Αριθμός κυττάρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Διαφανής | 10%-40% |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού |