| Όνομα προϊόντων | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Όνομα προϊόντων | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Πρότυπο | Ενότητα BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Κύτταρα αριθ. | 158.75mm 20pcs (5*4) |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ ηλιακό κύτταρο |
| Τύπος | Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Υλικό | μονο ή πολυ ηλιακό κύτταρο |
| Τύπος | Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο |
| Μέγιστη. εξουσία | 250W |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
|---|---|
| Τύπος | Πολυκρυσταλλική ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP68 εκτιμημένος |
| Τύπος κυττάρων | Μονο ή πολυ κύτταρα |
|---|---|
| Δύναμη | Προσαρμοσμένη δύναμη σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Αριθμός κυττάρων | σύμφωνα με το σχέδιο |
| Κατασκευή | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι, θερμοκήπιο, στέγες |
|---|---|
| Διαφανής | 5%-45% |
| Αριθμός κυττάρων | μπορέστε να είστε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
|---|---|
| Δύναμη | Προσαρμοσμένη δύναμη |
| Αριθμός κυττάρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Υλικό | Μονο & πολυ |
|---|---|
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Τύπος | Διπρόσωπο μονο ηλιακό πλαίσιο PERC |
| Εφαρμογή | Κτήρια, φράκτες, θερμοκήπιο |