| Μέγιστη δύναμη | 350W για το ηλιακό πλαίσιο bipv |
|---|---|
| Διαφανής | 5% - 50% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Διάσταση | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Υλικό | Monocrystalline και πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλό Efficiencys |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Εφαρμογή | Χτίζοντας τοίχος στεγών ή κουρτινών |
|---|---|
| Αριθμός κυττάρων | 30 PC |
| Υλικό | Μονο |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού BIPV |
| Πρότυπο | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Υλικό | μονο ή πολυ ηλιακό κύτταρο |
| Τύπος | Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο |
| Μέγιστη. εξουσία | 105W |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
|---|---|
| Υλικό | Πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Όνομα | Ελαφριά ηλιακή στέγη ραφιών BIPV ηλιακού πλαισίου χάλυβα στη στέγη PV που τοποθετεί το σύστημα |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλής αντοχής ελαφρύς χάλυβας |
| Πλεονεκτήματα | Ισχυρή Load-carrying ικανότητα |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Όνομα | Τοποθετημένη σε στρώματα ηλιακή ενότητα γυαλιού |
|---|---|
| Αποδοτικότητα ηc ενότητας (%) | 13.6 |
| Ανοχή δύναμης (%) | ±5 |
| συνήθεια | BIPV/custom επιτροπές από 5W σε 600W |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα |
| Όνομα προϊόντων | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Όνομα προϊόντων | Ενότητα BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Κύτταρα αριθ. | 158.75mm 20pcs (5*4) |