| Εφαρμογή | Κτήριο, πρόσοψη, τοίχος κουρτινών, στέγη |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένες ποσότητες |
| Υλικό | Μονο ή πολυ κύτταρα |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Εφαρμογή | Στέγη, τοίχος κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Εγχώριο εμπορικό ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Εγχώριο εμπορικό ηλιακό σύστημα |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Δύναμη | 230W/360W/400W/450W/Customized |
|---|---|
| Διάσταση | 1500*1060*28mm |
| Διαφανής | 5-45% |
| Εξουσιοδότηση δύναμης | 30 έτη |
| Κατασκευή | Διπλό γυαλί |
| Εφαρμογή | Στέγη, τοίχος κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Στέγη, τοίχος κουρτινών, θερμοκήπιο |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Εφαρμογή | Χτίζοντας τοίχος στεγών ή κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 5-45% |
| Αριθμός κυττάρων | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε την υπηρεσία cOem |
| Δύναμη | 100-500W |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |