| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλό Efficiencys |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλό Efficiencys |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Δύναμη | 445W |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1038*35mm |
| Αποδοτικότητα | 20.5% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | 445 Watt μισά - κομμένες διπρόσωπες Monocrystalline ενότητες |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1690mm*998mm*30mm |
| Διαφανής | 16.6% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Υλικό | Πολυ κύτταρα |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 21.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 10.24 |
| Διαφανής (%) | 22% |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 28.5 |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Όνομα προϊόντων | Μονο ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP65 αδιάβροχος |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου/ο Μαύρος |
| Δύναμη | 105 |
|---|---|
| Διάσταση | 930mm*730mm |
| Tranparent | 25.5% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Μπροστινή κάλυψη | 3.2mm μετριασμένη υψηλή μετάδοση γυαλιού |
| Δύναμη | 230W/360W/400W/450W/Customized |
|---|---|
| Διάσταση | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Διαφανής | 5-45% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | Προσαρμοσμένα ηλιακά πλαίσια |