| Δύναμη | 200W 215W |
|---|---|
| Τρόπος πλέγματος | Ηλιακό σύστημα -πλέγματος |
| Πιστοποιημένος | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Διαφανής (%) | 22% |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Δύναμη | 200W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Δύναμη | 200W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Δύναμη | 200W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Δύναμη | 230W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Δύναμη | 230W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Δύναμη | 100W 105W |
|---|---|
| Τρόπος πλέγματος | ηλιακό σύστημα -πλέγματος |
| Θέση εγκατάστασης | Εμπορικός, σπίτι, ηλιακό εγχώριο σύστημα, ηλιακός φωτεινός σηματοδότης ηλιακών συστημάτων, σύστημα η |
| Εμπορικό σήμα | Rixin |
| Μπαταρία | 12V 250Ah*2 |
| Δύναμη | 80W |
|---|---|
| Διάσταση | 1300mm*1100mm*7.8mm |
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης WP (ψ) | 80Wp |
| Βάρος ενότητας (κλ) | 27KG |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40-85℃ |
| Δύναμη | 470W |
|---|---|
| Διάσταση | 2075mm*1260mm*31mm |
| Ρυθμίσεις κυττάρων | 2*84 (6*7*2) |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Εφαρμογή | Χτίζοντας τοίχος στεγών ή κουρτινών |
| Δύναμη | 105 |
|---|---|
| Διάσταση | 952MM*742MM |
| Εφαρμογές | Χτίζοντας τοίχος στεγών ή κουρτινών |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Μπροστινή κάλυψη | 3.2mm μετριασμένη υψηλή μετάδοση γυαλιού |