| Όνομα προϊόντων | μονο ηλιακή ενότητα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου |
| Αριθμός κυττάρων | 144pcs |
| Τύπος | Τυποποιημένο ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πλαίσιο ενότητας |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων |
| Ηλιακό κύτταρο | Μονο κρυστάλλινος |
| Αριθμός κυττάρων | 48pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |
| Δύναμη | 500w |
|---|---|
| Τρόπος πλέγματος | από-πλέγμα |
| Θέση εγκατάστασης | επίγειες κ.λπ. κενές θέσεις |
| Εμπορικό σήμα | Rixin |
| Μπαταρία | 12V 250Ah*2 |
| Δύναμη | 100W 150W 200W 300W 400W 500W |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Rixin |
| Πιστοποιημένος | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Όνομα προϊόντων | Ενότητα BIPV |
| Δομή ελαττωμάτων (χιλ.) | 3.2mm μετριασμένο μονο μετριασμένο cells+0.5EVA+3.2mm γυαλί glass+0.5EVA+bifacial |
| Δύναμη | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Διαφανής | 40% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Διάσταση | TBA |
| Υλικό | Monocrystalline |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
|---|---|
| Υλικό | Πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Όνομα προϊόντων | Πολυκρυσταλλική τοποθετημένη σε στρώματα πυρίτιο ενότητα γυαλιού |
|---|---|
| Αποδοτικότητα ηc ενότητας (%) | 13.6 |
| Ανοχή δύναμης (%) | ±5 |
| συνήθεια | BIPV/custom επιτροπές από 5W σε 600W |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι |
|---|---|
| Διαφανής | 5%-45% |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι |
|---|---|
| Διαφανής | 5%-45% |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Δύναμη | 200W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Υλικό | Πολυ κύτταρα ή μονο κύτταρα |