| Δύναμη | 235W |
|---|---|
| Διάσταση | 1360mm*992mm*5mm |
| Ρυθμίσεις κυττάρων | 6*8*2 |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος ανεφοδιασμού | Υπηρεσία cOem |
| Δύναμη | 200W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Υλικό | Πολυ κύτταρα |
| Δύναμη | 325W |
|---|---|
| Διάσταση | 1600mm*1036mm*5mm |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 68 που εκτιμάται |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι |
| Τύπος κυττάρων | Μονο κύτταρα |
| Δύναμη | 540W |
|---|---|
| Διάσταση | 2285*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.83% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκά ηλιακά πλαίσια |
| Αριθμός κυττάρων | 48pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |
| Καλώδιο | 900mm |
| Εγγύηση | 25 έτη |
|---|---|
| Τύπος | Ηλιακό σύστημα carport |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό σύστημα χρέωσης αυτοκινήτων |
| Εφαρμογή | ηλιακό σύστημα, γεννήτρια δύναμης. |
| Πρότυπα υποδοχών | EU/AU/UK/US |
| Δύναμη | 470W |
|---|---|
| Διάσταση | 1990mm*1360mm*31mm |
| Ρυθμίσεις κυττάρων | 2*96 (6*8*2) |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος ανεφοδιασμού | Υπηρεσία cOem |
| Δύναμη | 250W |
|---|---|
| Διάσταση | 1260mm*1036mm*5mm |
| Ρυθμίσεις κυττάρων | 84 (6*7*2) |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος ανεφοδιασμού | Υπηρεσία cOem |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων |
| Ηλιακό κύτταρο | Μονο κρυστάλλινος |
| Αριθμός κυττάρων | 60pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων |
| Ηλιακό κύτταρο | Μονο κρυστάλλινος |
| Αριθμός κυττάρων | 48pcs |
| Εφαρμογή | Εμπορικός/βιομηχανικός/σπίτι/ηλιακό σύστημα |