| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλή αποδοτικότητα |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
|---|---|
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Εξουσιοδότηση | 30 έτη |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Διαφανής | 10%-40% |
| Εφαρμογή | Κτήριο, πρόσοψη, τοίχος κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 10%-40% |
| Αριθμός κυττάρων | Προσαρμοσμένες ποσότητες |
| Υλικό | Μονο ή πολυ κύτταρα |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Δύναμη | 230W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Δύναμη | 230W |
|---|---|
| Διάσταση | 1500mm*1060mm*28mm |
| Διαφανής | 25% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη κασετίνα |
| Ύψος | 2.5m~4m |
|---|---|
| Δύναμη (κάθε χώρος στάθμευσης) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Κατεύθυνση | Οριζόντιος/κατακόρυφος |
| θέση χρέωσης | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 16A/32A Συνεχές ρεύμα 0~750V |
| Πιστοποίηση | CE ISO9001, CE/ FCC/ROHS |
| Δύναμη | 380W |
|---|---|
| Διάσταση | 1974*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 19.40% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Ηλιακά πλαίσια τύπων Ν |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
|---|---|
| συνήθεια | 100W στην ηλιακή ενότητα 600w |
| Τύπος | Ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Όνομα | φωτοβολταϊκές ενότητες |
|---|---|
| συνήθεια | 100W στην ενότητα 400w Bipv |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Όνομα | Ειδικός-διαμορφωμένες φωτοβολταϊκές ενότητες |
|---|---|
| συνήθεια | 100W στην ενότητα 400w Bipv |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη και θερμική μόνωση |