| Όνομα | Ειδικός-διαμορφωμένες φωτοβολταϊκές ενότητες |
|---|---|
| συνήθεια | BIPV/custom επιτροπές από 5W σε 500W |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom |
| Πλαίσιο | Κανένα πλαίσιο |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
|---|---|
| Τύπος | Ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP68 εκτιμημένος |
| Όνομα προϊόντων | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Όνομα προϊόντων | Πολυκρυσταλλική τοποθετημένη σε στρώματα πυρίτιο ενότητα γυαλιού |
|---|---|
| Αποδοτικότητα ηc ενότητας (%) | 13.6 |
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 210 |
| Ανοχή δύναμης (%) | ±5 |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 24.78 |
| Εφαρμογή | Χτίζοντας τοίχος στεγών ή κουρτινών |
|---|---|
| Διαφανής | 32% |
| Αριθμός κυττάρων | 48 (6*8) PC |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Πλαίσιο | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Monocrystalline πυρίτιο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP67/68 που εκτιμάται |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού, Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο, διπλές ενότητες γυαλιού PV, διαφανές η |
| Πλαίσιο | Κράμα αργιλίου |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 21.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 10.24 |
| Διαφανής (%) | 22% |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 215 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 21.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 10.24 |
| Διαφανής (%) | 22 |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
|---|---|
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Εξουσιοδότηση | 30 έτη |
| Αριθμός κυττάρων | 54 (6*9) PC |
| Διαφανής | 23% |
| Δύναμη | 320w |
|---|---|
| Διάσταση | 1600mm*1036mm*5mm |
| Κιβώτιο συνδέσεων | ≥ IP67 |
| Εφαρμογή | Σύστημα ηλιακού πλαισίου για το σπίτι, θερμοκήπιο, στέγες |
| Τύπος κυττάρων | Μονο κύτταρα |