| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
|---|---|
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 68 που εκτιμάται |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21.29% |
| Πρότυπο | DBP410 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 410 |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 31.78 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 12.9 |
| Τάση ανοικτών κυκλωμάτων (Voc/V) | 38.03 |
| Ηλιακή ενότητα | DBP410 |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 5KW, ηλιακό σύστημα 10kw, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 50kw, στο ηλιακό σύστημα 5000 W πλέγματος |
| Αναστροφέας | Υψηλή συναλλαγματική ισοτιμία, στον αναστροφέα πλέγματος |
| Ηλιακή ενότητα | DBP415 |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 5KW, ηλιακό σύστημα 10kw, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 50kw, στο ηλιακό σύστημα 5000 W πλέγματος |
| Αναστροφέας | Μπλε-γ 5000D |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 5KW, ηλιακό σύστημα 10kw, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 50kw, στο ηλιακό σύστημα 5000 W πλέγματος |
| Αναστροφέας | Μπλε-γ 5000D |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 10kw, στο ηλιακό σύστημα 10000w πλέγματος |
| Αναστροφέας | Μπλε-10KT |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 10kw, στο ηλιακό σύστημα 10000w πλέγματος |
| Αναστροφέας | Μπλε-10KT |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 10kw, στο ηλιακό σύστημα 10000w πλέγματος |
| Τύπος | Στο πλέγμα, σύστημα δεσμών πλέγματος, σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλιακών πλαισίων |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Τύπος | Στο πλέγμα, σύστημα δεσμών πλέγματος, σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλιακών πλαισίων |
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Μονο κύτταρα μισό-περικοπών 108 PC |
| Ενότητα αριθ. | 550w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 60kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 60000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 60kw, στο ηλιακό σύστημα 60000w πλέγματος |
| Τύπος | Στο πλέγμα, σύστημα δεσμών πλέγματος, σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλιακών πλαισίων |