| Δύναμη | 505W |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.3% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Όνομα | 540w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 540v |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.09 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 12.83 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 20.83 |
| Όνομα | Ηλιακή ενότητα PV |
|---|---|
| COem | Υποστήριξη |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Θερμοκρασία | Όρος δοκιμής: irradiance= (1+0.1BiFi) 1000W/㎡, περιβαλλοντικό temperature=25℃, AM=1.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία |
| Όνομα προϊόντων | επιτροπές για το σπίτι συστημάτων ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Όνομα προϊόντων | επιτροπές για το σπίτι συστημάτων ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 550 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.54 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 12.93 |
| Τάση ανοικτών κυκλωμάτων (Voc/V) | 50.34 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21.22 |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.54 |
|---|---|
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21.3% |
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Μονο κύτταρα μισό-περικοπών 144 PC |
| Μέγεθος κυττάρων (χιλ.) | 182*91 μισό κύτταρο |
| Όνομα προϊόντων | μονο ηλιακή ενότητα |
| Πρότυπο | Φωτοβολταϊκές επιτροπές ηλιακών κυττάρων, φορητά τοποθετημένα στέγη ηλιακά πλαίσια ενότητας PV για τ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Πολυκρυσταλλικό ηλιακό πλαίσιο |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Αποδοτικός (%) | 16.5 |
| Διάσταση ενότητας (L*W*H) (χιλ.) | 2015*996*35 |
| Πρότυπο | Rxjj-MDM270 ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Τύπος | Πολυκρυσταλλική ενότητα |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP68 εκτιμημένος |
| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
|---|---|
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 68 που εκτιμάται |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21.29% |