| Rooftype | Μοντάρισμα στεγών κασσίτερου |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Εύκολη εγκατάσταση και διευθετήσιμο σχέδιο |
| Προδιαγραφές | κανονικός και δεχτείτε προσαρμόζει |
| Υπηρεσία cOem | Αποδεκτός |
| Όνομα | Προσαρμοσμένο σχεδίου αγοράς παγκόσμιο τοποθετώντας σύστημα στεγών ηλιακού πλαισίου επίπεδο |
| Πλεονεκτήματα | Ποιότητα-σίγουρος Φιλικός προς το περιβάλλον Ανθεκτικός. |
|---|---|
| Γωνία ενότητας | 10-60 βαθμοί |
| Χρώμα | Alluminum, ασήμι ή φύση |
| Εφαρμογές | Εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, αγρόκτημα |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Δύναμη | 525W |
|---|---|
| Διάσταση | 2279*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.3% |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Δύναμη | 530W |
|---|---|
| Διάσταση | 2279*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.5% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 550W |
|---|---|
| Διάσταση | 2279*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.3% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 405W |
|---|---|
| Διάσταση | 1722*1134*30mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.8% |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Δύναμη | 415W |
|---|---|
| Διάσταση | 1722*1134*30mm |
| Ανοχή δύναμης | 0~+4.99% |
| Αποδοτικότητα | 21.3% |
| Πλαίσιο | Ασήμι/ο Μαύρος κράμα αλουμινίου |
| Δύναμη | 30kw |
|---|---|
| Τύπος πλέγματος | -πλέγμα ή από-πλέγμα |
| Θέση εγκατάστασης | έδαφος, στέγη, κενές θέσεις κ.λπ. |
| Αναστροφέας | Αναστροφέας Huawei 10KW |
| Χρόνος εργασίας | 24 ώρες |
| Δύναμη | 495w |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 20.8% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Δύναμη | 500w |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1134*35mm |
| Ανοχή δύναμης | -0~+5% |
| Αποδοτικότητα | 21.1% |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |