| Ύψος | 2.5m~4m |
|---|---|
| Δύναμη (κάθε χώρος στάθμευσης) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Κατεύθυνση | Οριζόντιος/κατακόρυφος |
| θέση χρέωσης | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 16A/32A Συνεχές ρεύμα 0~750V |
| Πιστοποίηση | CE ISO9001, CE/ FCC/ROHS |
| Όνομα προϊόντων | Διπλός φορτιστής αυτοκινήτων με την ψηφιακή επίδειξη |
|---|---|
| Ύψος | 2.5m~4m |
| Κατεύθυνση | Οριζόντιος/κατακόρυφος |
| θέση χρέωσης | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 16A/32A Συνεχές ρεύμα 0~750V |
| Δύναμη (κάθε χώρος στάθμευσης) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Δύναμη (κάθε χώρος στάθμευσης) | abt. 124.74KWp |
|---|---|
| Ύψος | 2.5m~4m |
| θέση χρέωσης | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 16A/32A Συνεχές ρεύμα 0~750V |
| Κατεύθυνση | Οριζόντιος/κατακόρυφος |
| Όνομα προϊόντων | Ηλιακός σταθμός χρέωσης αυτοκινήτων |
| Υλικό | Γαλβανισμένος χάλυβας |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Απλή και οικονομικώς αποδοτική εγκατάσταση |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κατακόρυφος, οριζόντια |
| Περιοχή εγκατάστασης | Ανοικτή περιοχή |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Όνομα | Διευθετήσιμος Πολωνός που βασανίζει το ηλιακό επίγειο τοποθετώντας σύστημα PV |
|---|---|
| Υλικό | Ελαφρύς χάλυβας αντι Corrision υψηλής ακρίβειας |
| Πλεονεκτήματα | Υψηλής αντοχής και ισχυρή Load-carrying ικανότητα |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Πλεονεκτήματα | Ισχυρή Load-carrying ικανότητα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κάθετος ή οριζόντιος |
| Εξουσιοδότηση | γραμμική εξουσιοδότηση δύναμης έτους |
| Δύναμη | 100w 200w 550w |
|---|---|
| Βάρος ενότητας (κλ) | 27KG |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40-85℃ |
| Πιστοποίηση | TUV, CE, ISO9001, ISO14001, OHSAS18000 |
| Χρώμα | Κόκκινος |
| Δύναμη | 10KW ΤΟ /20KW/ 30KW ΤΟ /50KW/ 100KW |
|---|---|
| Τύπος συστημάτων | Σύστημα δεσμών πλέγματος |
| Θέση εγκατάστασης | έδαφος, στέγη, κενές θέσεις κ.λπ. |
| Συχνότητα παραγωγής | 50/60HZ, 50HZ/60HZ |
| Εγχειρίδιο Installlation | Ναι |
| Δύναμη | 125W |
|---|---|
| Διάσταση | 1210*670*35mm |
| Αριθμός κυττάρων | 36 (4X9) κύτταρα |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Βάρος | 8.92kgs |
| Υλικό | ΜΟΝΟ ηλιακό κύτταρο |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών | 30 έτη |
| Χρώμα | Alluminum, ασήμι ή φύση |
| Τοποθετώντας γωνία | Παράλληλος στη στέγη |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |