| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
|---|---|
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 68 που εκτιμάται |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21.29% |
| Ισχύς φορτίου (w) | 50kw, ηλιακό σύστημα δικτύου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπίτι,Εμπορική,Βιομηχανική,Οικιστική/Εμπορική,Οικιστική |
| Χρόνος εργασίας (h) | 24 ώρες |
| Τάση εξόδου (v) | 110/120/220/230V |
| Ηλιακή ενέργεια (w) | 10KW, ηλιακό σύστημα δικτύου 5000 w |
| Ύψος | 2.5m~4m |
|---|---|
| Δύναμη (κάθε χώρος στάθμευσης) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Κατεύθυνση | Οριζόντιος/κατακόρυφος |
| θέση χρέωσης | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 16A/32A Συνεχές ρεύμα 0~750V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτια/ξύλινες περιπτώσεις |
| Δύναμη | 330W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.90% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Πολυκρυσταλλική ενότητα PV |
| Δύναμη | 275w |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.7% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Δύναμη | 50W |
|---|---|
| Διάσταση | 541*670*35mm |
| Κύτταρα | 36cells |
| Κύκλος ζωής | 25 έτη |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
| Δύναμη | 325W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα ενότητας | 19.80% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Χρώμα εμφάνισης | Μαύρος |
| Δύναμη | 330W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.90% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 67 |
| Ύψος | 2.5m~4m |
|---|---|
| Δύναμη (κάθε χώρος στάθμευσης) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Κατεύθυνση | Οριζόντιος/κατακόρυφος |
| θέση χρέωσης | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 16A/32A Συνεχές ρεύμα 0~750V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτια/ξύλινες περιπτώσεις |
| Ύψος | 2.5m~4m |
|---|---|
| Δύναμη (κάθε χώρος στάθμευσης) | abt. 3.0KWp (3.5m*5.2m) |
| Κατεύθυνση | Οριζόντιος/κατακόρυφος |
| θέση χρέωσης | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 16A/32A Συνεχές ρεύμα 0~750V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτια/ξύλινες περιπτώσεις |