| Υλικό | Μονο κρυστάλλινο πυρίτιο |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Μέγιστη δύναμη | 350W για το ηλιακό πλαίσιο bipv |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Υλικό | Monocrystalline πυρίτιο |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP67/68 που εκτιμάται |
| Τύπος | Διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού, τυποποιημένο ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πλαίσιο 144cell |
| Όνομα προϊόντων | διπλό ηλιακό πλαίσιο γυαλιού, Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο, διπλές ενότητες γυαλιού PV, διαφανές η |
| Πρότυπο | Rxjj-MDM270 ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Τύπος | Πολυκρυσταλλική ενότητα |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP68 εκτιμημένος |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1684mm*992mm*5mm |
| Διαφανής | 16.8% |
| Εφαρμογή | Εγχώρια χρήση & βιομηχανία και χρήση εμπορίου |
| Υλικό | Πολυ κύτταρα |
| Όνομα προϊόντων | Μονο ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP65 αδιάβροχος |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου/ο Μαύρος |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
|---|---|
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Αποδοτικότητα | 16.8%~18.25% υψηλό Efficiencys |
| Εφαρμογή | Στέγες, τοίχοι Curtin, φράκτες, θερμοκήπια |
| Διαφανής | 5%-45% |
| Υλικό | Μονο κρυστάλλινο πυρίτιο |
|---|---|
| Τύπος | Οικοδόμηση ενσωματωμένο Photovaltic |
| Συνδετήρας | MC4/MC4 συμβατό σύστημα |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 158.75*158.75mm κύτταρο βαθμού |
| Διαταγή cOem | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | Μονο ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP65 αδιάβροχος |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου/ο Μαύρος |
| Μέγιστη δύναμη | 350W για το ηλιακό πλαίσιο bipv |
|---|---|
| Διαφανής | 5% - 50% |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Διάσταση | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Υλικό | Monocrystalline και πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Όνομα | ηλιακά πλαίσια συνήθειας |
|---|---|
| Τύπος | Πολυκρυσταλλική ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom, εγχώρια στέγη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αδιάβροχη θερμική μόνωση |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP68 εκτιμημένος |