| Ονομα | 2MW σύστημα ηλιακής ενέργειας |
|---|---|
| Ηλιακά πάνελ | 400w 550w |
| Ηλιακό κύτταρο | Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο |
| χαρακτηριστικό | εύκολη εγκατάσταση, υψηλή αποδοτικότητα |
| Εγγύηση | 25 έτη |
|---|---|
| Τύπος | Ηλιακό σύστημα carport |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό σύστημα χρέωσης αυτοκινήτων |
| Εφαρμογή | ηλιακό σύστημα, γεννήτρια δύναμης. |
| Ισχύς φορτίου (w) | 50kw, ηλιακό σύστημα δικτύου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπίτι,Εμπορική,Βιομηχανική,Οικιστική/Εμπορική,Οικιστική |
| Χρόνος εργασίας (h) | 24 ώρες |
| Τάση εξόδου (v) | 110/120/220/230V |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
| Υλικό | μονο ή πολυ ηλιακό κύτταρο |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Υλικό | μονο ή πολυ ηλιακό κύτταρο |
| Τύπος | Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Υλικό | μονο ή πολυ ηλιακό κύτταρο |
| Τύπος | Monocrystalline ηλιακό πλαίσιο |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 160W |
| Κιβώτιο συνδέσεων | Πιστοποιημένο IP67 TUV/UL, Αξιολόγηση IP 68 |
|---|---|
| Εγγύηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Τύπος ενότητας | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
| Μέγιστη. εξουσία | 320W |