| Αριθμός κυττάρων | 72 (6*12) PC |
|---|---|
| Υλικό | Πολυκρυσταλλικό πυρίτιο |
| Κύκλος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Ηλιακό κύτταρο | Ένα μονο 156.75*156.75mm κύτταρο βαθμού |
| Πρότυπο | DBP410 |
|---|---|
| Τάση ανοικτών κυκλωμάτων (Voc/V) | 38.03 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21% |
| Μέγεθος κυττάρων (χιλ.) | 182*91 |
| Πάχος γυαλιού (χιλ.) | 3.2 |
| Πρότυπο | DBP410 |
|---|---|
| Τάση ανοικτών κυκλωμάτων (Voc/V) | 38.03 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21% |
| Μέγεθος κυττάρων (χιλ.) | 182*91 |
| Πάχος γυαλιού (χιλ.) | 3.2 |
| Πρότυπο | DBP410 |
|---|---|
| Τάση ανοικτών κυκλωμάτων (Voc/V) | 38.03 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21% |
| Μέγεθος κυττάρων (χιλ.) | 182*91 |
| Πάχος γυαλιού (χιλ.) | 3.2 |
| Όνομα προϊόντων | Πολυκρυσταλλική τοποθετημένη σε στρώματα πυρίτιο ενότητα γυαλιού |
|---|---|
| Αποδοτικότητα ηc ενότητας (%) | 13.6 |
| Ανοχή δύναμης (%) | ±5 |
| συνήθεια | BIPV/custom επιτροπές από 5W σε 600W |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα |
| Ενότητα αριθ. | DBP400 ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 10kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 5000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 10kw, στο ηλιακό σύστημα 10000w πλέγματος |
| Αναστροφέας | Μπλε-10KT |
| Ενότητα αριθ. | 550w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Ηλιακή ενέργεια (ψ) | 60kw ηλιακό σύστημα, στο ηλιακό σύστημα 60000w πλέγματος |
| εφαρμογή | Σπίτι, εμπορικός, βιομηχανικός, κατοικημένο/εμπορικό, κατοικημένο |
| Δύναμη φορτίων (ψ) | 60kw, στο ηλιακό σύστημα 60000w πλέγματος |
| Τύπος | Στο πλέγμα, σύστημα δεσμών πλέγματος, σύστημα εγχώριας ηλιακής ενέργειας, σύστημα ηλιακών πλαισίων |
| Rooftype | Ηλιακό σύστημα στεγών κασσίτερου |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Εύκολη εγκατάσταση και διευθετήσιμο σχέδιο |
| Προδιαγραφές | κανονικός και δεχτείτε προσαρμόζει |
| Υπηρεσία cOem | Αποδεκτός |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Υλικό | ΜΟΝΟ ηλιακό κύτταρο |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών | 30 έτη |
| Χρώμα | Alluminum, ασήμι ή φύση |
| Τοποθετώντας γωνία | Παράλληλος στη στέγη |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Όνομα | Ειδικός-διαμορφωμένες φωτοβολταϊκές ενότητες |
|---|---|
| συνήθεια | BIPV/custom επιτροπές από 5W σε 500W |
| Τύπος | Διπρόσωπη γυαλί/γυαλί ενότητα BIPV |
| Εφαρμογή | σταθμός ηλιακής ενέργειας, τοίχος κουρτινών, sunroom |
| Πλαίσιο | Κανένα πλαίσιο |