| Δύναμη | 330W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.90% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 67 |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.63% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Δύναμη | 290w |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.0% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
| Δύναμη | 345W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.67% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 350W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.9% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Μακροχρόνια διάρκεια ζωής και χαμηλότερο κόστος |
|---|---|
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κάθετος ή οριζόντιος |
| Όνομα προϊόντων | Ηλιακό πλαίσιο |
| Πιστοποίηση | GB, ISO, TUV, CE |
|---|---|
| Προέλευση | Wuhan, Κίνα |
| Τοποθετήστε τις κατευθύνσεις | Κάθετος ή οριζόντιος |
| Όνομα | Ηλιακό πλαίσιο |
| Εξουσιοδότηση | 30 χρονών |
| Δύναμη | 325W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.65% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 30pcs/carton, 22cartons/40HQ, 660pcs/40HQ |
| Δύναμη | 285W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.32% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 275w |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.7% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |