| Όνομα προϊόντων | Μονο διπρόσωπη ηλιακή ενότητα |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου |
| Αριθμός κυττάρων | 144pcs |
| Τύπος | Τυποποιημένο ηλιακό πλαίσιο, ηλιακό πλαίσιο ενότητας |
| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
|---|---|
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 68 που εκτιμάται |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21.29% |
| Εξουσιοδότηση | 25 έτη |
|---|---|
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 68 που εκτιμάται |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Περιοχή εγκατάστασης | Στέγη ή αλεσμένα ηλιακά πλαίσια, ανοικτό έδαφος και επίπεδη στέγη |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 21.29% |
| Δύναμη | 445W |
|---|---|
| Διάσταση | 2094*1038*35mm |
| Αποδοτικότητα | 20.5% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | 445 Watt μισά - κομμένες διπρόσωπες Monocrystalline ενότητες |
| Όνομα προϊόντων | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105W |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 22.5% |
| Όνομα | 540w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 540v |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.09 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 12.83 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 20.83 |
| Όνομα προϊόντων | Μονο ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP65 αδιάβροχος |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου/ο Μαύρος |
| Όνομα προϊόντων | Μονο ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP65 αδιάβροχος |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου/ο Μαύρος |
| Όνομα προϊόντων | Ηλιακά πλαίσια BIPV |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 29.3 |
| Μέγιστη δύναμη | 325W |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 19.0 |
| Λειτουργώντας σειρά θερμοκρασίας ενότητας (℃) | 45±2℃ |
| Όνομα προϊόντων | Μονο ηλιακά πλαίσια |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP65 αδιάβροχος |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Πλαίσιο | Κράμα αλουμινίου/ο Μαύρος |