| Όνομα | ΗΛΙΑΚΌ ΠΛΑΊΣΙΟ BIPV |
|---|---|
| Κύτταρο αριθ. & σειρά | Προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | προσαρμοσμένο ηλιακό πλαίσιο |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Εφαρμογή | Κτήριο |
| Όνομα | 540w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 540v |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.09 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 12.83 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 20.83 |
| Εξουσιοδότηση | 25 παραγωγής έτη εγγύησης δύναμης |
|---|---|
| Κιβώτιο συνδέσεων | IP 67 ή IP 68 που εκτιμάται |
| Συνδετήρας | MC4 συμβατός συνδετήρας |
| Όνομα προϊόντων | επιτροπές για το σπίτι συστημάτων ηλιακής ενέργειας |
| όνομα | Μονο ηλιακό πλαίσιο |
| Μπροστινή δύναμη | 300W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Μπροστινή αποδοτικότητα | 18.2% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 33pcs/carton, 26cartons/40HQ, 858pcs/40HQ |
| Δύναμη | 330W |
|---|---|
| Διάσταση | 1968*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.90% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Πολυκρυσταλλική ενότητα PV |
| Δύναμη | 280W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.0% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | Monocrystalline ενότητα PV |
| Δύναμη | 285W |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 17.32% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Όνομα | monocrystalline ηλιακή επιτροπή PV |
| Δύναμη | 275w |
|---|---|
| Διάσταση | 1658*992*6mm |
| Αποδοτικότητα | 16.7% |
| Κύκλος ζωής | 30 έτη |
| Πλαίσιο | Κράμα alaminum |
| Μέγιστη δύναμη στο STC (Pm/Wp) | 105 |
|---|---|
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 11.0 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 9.55 |
| Διαφανής (%) | 25.5% |
| Θερμοκρασία εργασίας (℃) | -40~ +85 |
| Όνομα | 540w ηλιακό πλαίσιο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη (Pm/Wp) | 540v |
| Μέγιστη τάση ισχύος (Vmp/V) | 42.09 |
| Μέγιστο ρεύμα δύναμης (lmp/V) | 12.83 |
| Ενότητα αποδοτική (%) | 20.83 |